Logo Pracuj.pl

Manager Zakładu Produkcyjnego

Michael PageO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

W związku zmianą oraz rozwojem struktur wewnętrznych naszego Klienta, firmy z branży obróbki skrawaniem, poszukujemy doświadczonym oraz pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Managera Zakładu Produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym zgodnie ze strukturą organizacyjną przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, materiałów i środków,
  • Realizacja celów zakładu pod względem produkcji (m.in. terminowości i płynności przebiegu procesów),
  • Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem (m.in. rekrutacja, onboarding, wsparcie, rozwój, koordynowanie zadań),
  • Zapewnienie stałej, płynnej współpracy pomiędzy działami w podległym obszarze,
  • Ciągła analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych dotyczących podległego obszaru, w tym działań w zakresie poprawy produktywności, obniżki kosztów i poprawy jakości,
  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju Spółki na konkurencyjnym rynku, w tym poszukiwanie perspektyw rozwoju dla Spółki,
  • Wyznaczanie celów strategicznych krótko- i długoterminowych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Opracowywanie metod i parametrów oceny jakości pracy poszczególnych obszarów Spółki,
  • Cykliczne raportowanie do Zarządu zgodnie z ustaleniami,
  • Zapewnienie czystości, ładu, pracy zgodnej z zasadami i normami, w tym także BHP.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Production Manager lub Operations Manager.
  • Znajomość branży obróbki skrawaniem - dodatkowy atut,
  • Rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem (w tym motywowanie i budowanie zaangażowania, uzgadnianie celów, monitorowanie),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz wdrażaniu nowych projektów,
  • Mocno rozwinięte zdolności organizacyjne, orientacja na realizację wyznaczonych celów,
  • Mile widziane doświadczenie z korzystania z dotacji (z różnych forma finansowania projektów w organizacji)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP lub uczestniczenie we wdrożeniu systemu ERP w swoim obszarze
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się i rozwijającym środowisku,

Pracodawca oferuje

  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju swojego oraz prowadzonego zespołu.

Benefity

  • świętowanie urodzin

Aktualne oferty pracodawcy
JN -072022-5683070

Manager Zakładu Produkcyjnego, Poznań