Oferta pracy

Manager zakładu produkcyjnego

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym zatrudniającym ok. 300 osób, w trzech obszarach, na trzech zmianach produkcyjnych,

  • Zarządzenie zespołem składającym się z kierowników obszarów produkcyjnych, brygadzistów i administracji produkcji ,

  • Zapewnienie realizacji tygodniowego planu produkcyjnego miksu okien i/lub drzwi,

  • Utrzymanie celów określonych we wskaźnikach efektywności (KPI) w zakresie bezpieczeństwa, produktywności, jakości, terminowości wewnętrznej,

  • Udział w projektach optymalizacyjnych,

  • Raportowanie wyników do dyrektora produkcji i dyrektora operacyjnego,

  • Stała współpraca z działami: utrzymania ruchu, inżynierii produkcji, jakości, bhp, HR i zakładami dostarczającymi komponenty do produkcji okien i drzwi

Nasze wymagania

  • Poparte wynikami doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania projektów optymalizacji produkcji w oparciu o Lean Manufacturing,

  • Zdolności analityczne pozwalające na bieżąco analizować raporty produktywności i efektywności procesu produkcyjnego,

  • Doświadczenie w zakresie ciągłego doskonalenia,

  • Znajomość środowiska SAP,

  • Znajomość języka angielskiego .

To oferujemy

  • Członkostwo w zespole zarządzającym produkcją, w jednej z największych firm produkujących stolarkę drewnianą w Europie,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Samochód służbowy i inne benefity,

  • Plan rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne