Logo Pracuj.pl

Manager Zakupów

Decora S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i realizacja polityki zakupowej firmy,
  • planowanie i prowadzenie kategorii zakupowej,
  • opracowanie strategii negocjacyjnych i optymalne zamykanie transakcji,
  • prognozowanie trendów rynkowych, analiza kosztów, benchmarking,
  • tworzenie strategii zakupowej dla nowo powstających produktów,
  • prowadzenie procesu pozyskiwania ofert oraz negocjowanie warunków zakupu,
  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach i procesie kwalifikacji dostawców,
  • wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru logistyki lub ekonomii),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym (w firmie produkcyjnej),
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami zakupowym,
  • swoboda komunikacyjna w języku angielskim – poziom B2/C1,
  • znajomość i wykorzystanie technik rozwiązywania problemów,
  • umiejętność zbierania danych, ustalania faktów oraz wyciągania trafnych wniosków,
  • wysoki poziom zaznajomienia z obsługą programów MS Office (przede wszystkim Excel),
  • bardzo dobra znajomość programu SAP,
  • samodzielność w podejmowaniu działań i decyzji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz interpersonalne.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe (uwzględniające również system premiowy),
  • dodatkowe środki finansowe w okresie świątecznym,
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • karta Multisport,
  • szeroki wachlarz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych),
  • okolicznościowe konkursy, jak i prezenty (dla Ciebie oraz Twoich bliskich),
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony profesjonalistów.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Manager Zakupów, Poznań