Oferta pracy

Manager Zakupów

Domino Executive SearchO firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Partnera, międzynarodowej Firmy produkcyjnej z branży technicznej, w związku ze stworzeniem nowego stanowiska poszukujemy, doświadczonej osoby na stanowisko:

Manager Zakupów będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie dostawców surowców, maszyn, towarów i usług oraz zarządzanie dostawcami. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za strategiczne działania zakupowe w wielu kategoriach, łańcuch dostaw i zarzadzanie zespołem.

Obowiązki:

  • Opracowanie, prowadzenie i realizacja strategii zakupowych
  • Optymalizacja kosztów, wydatków i efektywności
  • Opracowanie strategii negocjacyjnych i optymalne zamykanie transakcji
  • Prognozowanie trendów rynkowych, analiza kosztów, benchmarking
  • Ocena i zarządzanie ryzykiem
  • Poszukiwanie nowych dostawców i rynków
  • Zarzadzanie Łańcuchem dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Managera Zakupów w produkcji technicznej
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku logistyka, łańcuch dostaw
  • Znajomość zagadnień związanych z Supply Chain zarządzaniem dostawcami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem

Oferta:

  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia oraz benefitów
  • Bardzo samodzielne stanowisko w międzynarodowej strukturze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne