Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zarządzający – Opakowania PET

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2018-10-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, w związku z utworzeniem nowej spółki w branży opakowań PET poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Kształtowanie i realizacja strategii rozwoju firmy w Polsce
    • Nadzorowanie i koordynowanie działalności podległych komórek organizacyjnych
    • Odpowiedzialność za wynik finansowy Spółki
    • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych
    • Optymalizacja procesów biznesowych, struktury kosztów i zapasów
    • Motywowanie i rozwój pracowników
    • Raportowanie do Grupy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane studia MBA
    • Długoletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Managera Zarządzającego
    • Doświadczenie w branży opakowań z tworzyw sztucznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Doskonała organizacja pracy
    • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne stanowisko w Zarządzie Spółki
    • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia wraz z systemem bonusowym
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!