Oferta pracy

Manager Zarządzający

Goldman Recruitment

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży obróbki skrawaniem, poszukujemy Kandydata na stanowisko Managera Zarządzającego.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, materiałów i środków,

  • realizacja celów zakładu pod względem produkcji (w tym m.in. terminowości i płynności przebiegu procesów),

  • kompleksowe zarządzanie podległym zespołem (ok. 80 osób),

  • zapewnienie stałej, płynnej współpracy pomiędzydziałami w podległym obszarze,

  • analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych,

  • kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju,

  • wyznaczanie celów strategicznych krótko- i długoterminowych oraz nadzór nad ich realizacją,

  • opracowywanie metod i parametrów oceny jakości pracy poszczególnych obszarów.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (lub na stanowisku menadżera produkcji lub menadżera operacyjnego),

  • wykształcenie wyższe, techniczne (mile widziane),

  • znajomość branży obróbki skrawaniem,

  • doświadczenie i rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP lub uczestniczenie we wdrożeniu systemu ERP w swoim obszarze.

Pracodawca oferuje

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompentecji,

  • samochód służbowy,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy