Oferta pracy

Manager Zarządzający Produkcją

Sarantis Polska S.A.O firmie

  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawne zarządzanie zakładem produkcyjnym w zakresie produkcji, gospodarki magazynowej, utrzymania ruchu i planowania,

  • zarządzanie i ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych w celu terminowej realizacji planów produkcyjnych, wzrostu wydajności i poprawy jakości procesów oraz produktów,

  • odpowiedzialność za budżet obszaru: przygotowywanie i wdrażanie rocznego budżetu w kategoriach OPEX/CAPEX i innych KPI,

  • zarządzanie podległym zespołem ok. 80 pracowników i procesami z uwzględnieniem standardów prawa pracy, BHP, jakości, BRC oraz standardów korporacyjnych,

  • bieżące monitorowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych, podejmowanie działań korygujących w przypadku wystąpienia odchyleń od założeń budżetowych,

  • pracę z systemem SAP oraz innymi informatycznymi systemami wspomagającymi zarządzanie,

  • ścisłą współpracę z Centralą w Grecji i innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mile widziane kierunki techniczne (inżynieria, zarządzanie produkcją lub pokrewne),

  • min. 3 letnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu obszarem produkcyjnym oraz zespołem pracowników najlepiej zdobyte w międzynarodowej firmie,

  • doświadczenie w obszarach: magazynowania, planowania, utrzymania ruchu i łańcuchu dostaw, doświadczenie zdobyte w firmie z sektora FMCG będzie dodatkowym atutem,

  • doskonała znajomość języka angielskiego niezbędna do codziennej komunikacji z Centralą,

  • zaawansowane umiejętności analityczne,

  • biegła obsługa komputera pakietu Ms Office w szczególności Ms Excel,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP,

  • silny nacisk na jakość i bezpieczeństwo procesu,

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i planistyczne,

  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,

  • komplet narzędzi pracy w tym auto służbowe,

  • pakiet benefitów w tym: opieka medyczna, karta Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • pracę ze znanymi markami,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

Sarantis Polska S.A.

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru, Luksja i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS!!!