Oferta pracy

Manager Zarządzania Jakością

"SCHLEGEL" sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Schlegel Sp. z o.o. jest szwajcarską rodzinną firmą z branży metalowej, specjalizującą się w obróbce blachy oraz montażu wyposażenia pociągów kolei szybkiej. Od 2017 roku firma działa w Radomiu.

Schlegel Sp. z o.o. należy do szwajcarskiej grupy Schlegel Gruppe. Od powstania w roku 1973 jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki blachy, nowoczesnych urządzeń produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisku:

Zadania:

  • zarządzanie działem jakości w zakładzie produkcyjnym branży metalowej
  • kontrola jakościowa i ilościowa dostaw zgodnie z pomiarami oraz specyfikacjami
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • kontrola jakości półproduktów i produktów końcowych, na wszystkich etapach procesu produkcyjnego
  • zarządzanie wyrobami niezgodnymi w obszarze produkcji i aktywny udział w procesie rozwiązywania problemów jakościowych
  • współpraca z centralą firmy w zakresie utrzymywania i rozwoju procesów umożliwiających najwyższe standardy jakości.
  • nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym
  • sporządzanie planów kontroli jakości i badań
  • reprezentowanie firmy podczas audytów
  • znajomość normy ISO 9001

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • minimum 2 lata doświadczenia w kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym
  • samodzielności i rzetelności w pracy
  • komunikatywności i proaktywnego podejścia do pracy w zespole.
  • znajomości języka angielskiego, znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • obsługi komputera

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w dynamicznym, zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy