Logo Pracuj.pl

Manager Zarządzania Jakością/ Senior Quality Manager

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Dijo Baking Sp. z o.o.

Zabrodzie 28

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowania kultury jakości i ciągłego doskonalenia systemów i standardów wytwarzania
  • Wspieranie rozwoju, wdrażanie, utrzymanie systemów zarządzania Jakością BRC, IFS oraz innych w zależności od strategii rozwoju Spółki
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju procesów, ludzi i sprzętu, które zapewnią firmie nowe możliwości w osiąganiu celów ciągłego doskonalenia
  • Wprowadzanie wszelkich inicjatyw dotyczących bezpieczeństwa i jakości żywności; definiowanie standardów, zapewnienie że założenia Dobrych Praktyk Produkcyjnych są realizowane
  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Jakości
  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi i reprezentowanie firmy podczas inspekcji i kontroli organów uprawnionych do prowadzenia kontroli
  • Formułowanie, uzgadnianie, monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz wad i defektów jakości
  • Zapewnienie skutecznego prowadzenia procesów reklamacyjnych
  • Współpraca z produkcją, działem inżynieryjnym i innymi funkcjami, aby zapewnić priorytyzowanie ich potrzeb i spełnienie oczekiwań; doradzanie we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem żywności i GMP operacji produkcyjnych i magazynowych
  • Czynny udział w procesie tworzenia, weryfikacji i nadzorowania aktualności procedur i instrukcji z obszaru kontroli jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru technologii żywności, biotechnologii żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów jakości w przemyśle spożywczym/ podobnym stanowisku - minimum 5 lat
  • Otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności analizy i prezentacji danych
  • Uprawnienia audytora systemów jakości bezpieczeństwa żywności
  • Wiedza dotyczącą wymagań systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności / ISO, BRC, IFS, AIB oraz znajomością wymagań systemu HACCP

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie obsługi reklamacji konsumenckich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Manager Zarządzania Jakością/ Senior Quality Manager, Zabrodzie 28, Wrocław