Oferta pracy

Manager Zarządzania Sekcją Produkcyjną

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

  • 1 Maja 1, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

1 Maja 1

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne zarządzanie jedną z sekcji produkcyjnych oraz dedykowanej do niej gospodarki magazynowej, utrzymania ruchu i planowania

  • Zarządzanie i ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych w celu terminowej realizacji planów produkcyjnych, wzrostu wydajności i poprawy jakości procesów oraz produktów

  • Zarządzanie podległym zespołem ok. 15 pracowników

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Podejmowanie działań korygujących w przypadku wystąpienia odchyleń od założeń budżetowych

  • Ścisła współpraca z zagranicznym kooperantem w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne - inżynieria, zarządzanie produkcją lub pokrewne)

  • Min. 2 letnie doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu obszarem produkcyjnym oraz zespołem pracowników (najlepiej zdobyte w międzynarodowej firmie)

  • Doświadczenie w obszarach: magazynowania, planowania, utrzymania ruchu i łańcuchu dostaw

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do codziennej komunikacji)

  • Umiejętności analityczne

  • Biegła obsługa komputera pakietu Ms Office w szczególności Ms Excel

  • Silny nacisk na jakość i bezpieczeństwo procesu

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i planistyczne

  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

To oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania

  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne