Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zespołu

  • Barczewo, Bartoszyce, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Szczytno, Węgorzewo, Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • Rekrutacja kandydatów do zespołu sprzedażowego,
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległych Opiekunów Klienta,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Doświadczenia w sprzedaży (ubezpieczenia, finanse) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Zdolności przywódczych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne, STAŁE wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (premia od sprzedaży własnej i zarządzanego zespołu),
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu E-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Assiduss Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) oraz Assiduss Energia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.