Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Zespołu

HOMELINE REAL ESTATE sp. z o.o.

kontrakt B2B
115 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
115 000 brutto / mies.
  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój zespołu sprzedażowego

  • Zarządzanie i organizowanie pracy zespołu

  • Wyznaczanie i pilnowanie realizacji celów sprzedażowych

  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych doradców

  • Monitorowanie działań konkurencji i wyników w regionie

  • Pozyskiwanie, przygotowanie oraz prezentacja nieruchomości

  • Uczestnictwo w zebraniach i szkoleniach dla kadry menedżerskiej

  • Udział w opracowaniu strategicznych kierunków ekspansji i rozbudowy sieci

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomościami

  • Przedsiębiorczość

  • Dyspozycyjność, doskonałe umiejętności organizacji pracy i radzenie sobie ze stresem na konkurencyjnym rynku

  • Inicjatywa w myśleniu i działaniu

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i prowadzeniu zespołu

  • Nienaganna prezencja

  • Wysokie zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Atrakcyjną ścieżkę kariery

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia

  • Profesjonalny sprzęt i narzędzia wspierające w pracy

  • Eventy integracyjne

  • Aktywne współtworzenie nowo powstałej marki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne – najwyższe w branży

O nas

Tworzymy nową markę w nieruchomościach.

W Homeline stawiamy na profesjonalizm, innowacje i możliwość rozwoju.

Pracujemy z nieruchomościami na rynku "premium" oferując najwyższą jakość obsługi klienta, oraz możliwość współpracy z doświadczonymi doradcami i przedstawicielami spokrewnionych branż.

Dysponujemy szeroką ofertą szkoleń teoretycznych i praktycznych, które przygotowują do pracy w roli doradcy do spraw nieruchomości.

Umożliwiamy dostęp do platformy e-learningowej, która pozwala na ciągły rozwój oraz usystematyzowanie obecnej wiedzy.

Pomagamy w zdobyciu licencji w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy