Manager Zespołu

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • Rekrutacja kandydatów do zespołu sprzedażowego,
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległych Opiekunów Klienta,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Doświadczenia w sprzedaży (ubezpieczenia, finanse) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Zdolności przywódczych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne, STAŁE wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (premia od sprzedaży własnej i zarządzanego zespołu),
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu E-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Assiduss Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) oraz Assiduss Investment Partners Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.