Logo Pracuj.pl

Manager zespołu - Dołącz do programu Decathlon Lider

Decathlon sp. z o.o.O firmie

  • Francuska 2, Wrocław, Bolesława Krzywoustego 126, Psie Pole, Wrocław, Legnicka 58, Fabryczna, Wrocław
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Decathlon sp. z o.o.

Francuska 2

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Czego się nauczysz?

- dowiesz się, jak zarządzać zespołem ludzi, dokumentami, ekspozycją sklepu, towarem oraz jeśli aplikujesz do centrum dystrybucyjnego poznasz także wszelkie procesy logistyczne,

- odkryjesz swoje mocne strony w roli prawdziwego managera,

- zrozumiesz, jak sport pomaga rozwijać się w pracy i osiągać kolejne cele, nie tylko te zawodowe,

- poznasz nas lepiej od strony kultury organizacyjnej, strategii biznesowej i logistycznej,

- razem ze swoim zespołem i Twoim Liderem-mentorem będziesz realizować bieżącą strategię rozwoju – sklepu lub centrum dystrybucyjnego,

- wspólnie ustalimy, czy chcesz mieć wpływ na realizację powyższej strategii, czyli... #IdzieszPoMedal!

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

- pasjonatów sportu jednej lub kilku dyscyplin,

- osób odpowiedzialnych, konkretnych, ambitnych i otwartych na zmiany, które w przyszłości chcą zarządzać zespołem,

- przyszłych liderów gotowych do objęcia stanowisk managerskich,

- nowych Decathlończyków stawiających na rozwój w międzynarodowej organizacji, której sensem jest demokratyzacja sportu.

Dołącz do naszej drużyny w jednym z wybranych miast w Polsce i rozwijaj kompetencje #LideraNaMedal.

Zapowiada się mistrzowski trening: płatna współpraca, wdrożenie i rozwój jako manager w jednym ze sklepów lub centrum dystrybucyjnym Decathlon!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Program "Decathlon Lider" dedykujemy pasjonatom sportu, którzy świetnie czują się we współpracy z innymi i chcą rozwijać się na stanowiskach managerskich.

Zapraszamy Cię na podium, na którym staniesz z nowymi umiejętnościami i wiedzą na temat zarządzania jako nasz #LiderNaMedal.

Chcesz lepiej poznać stanowisko oraz dowiedzieć się czy dzięki pasji do sportu możesz zostać managerem zespołu?

Poznaj zasady gry:

  • Wyślij swoją aplikację,
  • Zapoznamy się z nią i skontaktujemy się w sprawie dalszych kroków,
  • Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę telefoniczną,
  • Później zaprosimy na spotkanie online lub offline,
  • Wszystkim z którymi spotkamy się podczas rozmów rekrutacyjnych przekażemy informację zwrotną oraz decyzję,
  • Wybranych Kandydatów zaprosimy do naszej drużyny, jeśli zechcesz do nas dołączyć to - witamy w zespole!
  • Kolejne etapy to już podpisanie umowy o pracę, wspólna integracja z zespołem oraz wdrożenie i szkolenia, dzięki którym będziesz rozwijał się w Decathlon jako #LiderNaMedal.

Manager zespołu - Dołącz do programu Decathlon Lider, Francuska 2, Wrocław