Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zespołu ds. Odszkodowań

  • Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kompensja Sp. z o.o.

    UWAGA: Szukamy osób nastawionych na sukces, chcących zarabiać co najmniej 5-cyfrowe kwoty miesięcznie. Współpraca jest w oparciu o sam efekt tj. na samej PROWIZJI.

    Miejsce pracy: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: MAN - wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Budowanie podległej struktury w województwie,
    • Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży w sposób zapewniający realizację celów,
    • Bieżąca kontrola realizacji celów sprzedażowych,
    • Inicjowanie i wspieranie działań dotyczących pozyskiwania klientów i agentów,
    • Raportowanie wg ustalonych standardów, udział w spotkaniach, naradach, przekazywanie informacji agentom
    • Umiejętność podejmowania działań wyprzedzających konkurencje.
    • Zwiększanie motywacji w podległym zespole oraz  rozwijanie kompetencji zespołu sprzedażowego.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży
      w branży odszkodowawczej lub posiadanie mobilnego zespołu doradców w innych branżach,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy,
    • Bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży,
    • Rozwinięte umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem pracowników,
    • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • Wyłącznie system prowizyjny uzależniony od realizacji wyznaczonych celów, (nie wymagamy działalności gospodarczej),
    • Skuteczny system szkoleń: szkolenia produktowe i warsztaty tematyczne,
    • Pakiet szkoleń wprowadzających,
    • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,
    • Za wyniki pracy możliwość finansowania samochodu w przedziale 100-250 tys. zł

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.