Manager Zespołu Handlowców - wysokie premie

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie dostaw usług i wyrobów dla przemysłu, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Manager Zespołu Handlowców

Numer ref.: MDH/2/2020/KRK

Zadania:
• współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy
• budowanie i zarządzanie zespołem handlowym - monitorowanie wyników realizacji celów sprzedażowych, nadzór nad realizacją celów sprzedażowych, optymalizacja procesów pozyskania klienta i procesów sprzedażowych, motywowanie pracowników
• pozyskiwanie nowych klientów, budowanie trwałych relacji, realizowanie cyklicznych spotkań z nowymi i aktualnymi Klientami, prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy,
• stałe badanie rynku, monitoring pod względem prowadzonych i planowanych inwestycji przez obecnych i potencjalnych Klientów
• nadzór nad realizacją umów handlowych / zamówień
• współpraca z pozostałymi działami firmy oraz zarządem

Oczekiwania:
• doświadczenie na ww. bądź podobnym stanowisku, poparte sukcesami w rozwoju sprzedaży i zarządzaniu zespołami handlowymi
• wykształcenie wyższe (mile widziane)
• podstawowa wiedza techniczna, orientacja w podstawowych procesach technologicznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym w mowie i w piśmie (Klienci polscy, jak i zagraniczni)
• umiejętność motywowania i zarządzania zespołem
• wysoka komunikatywność, motywacja, nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań
• mobilność, gotowość do wyjazdów

Oferujemy:
• zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź B2B
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
• samodzielne oraz pełne wyzwań stanowisko
• narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
• możliwość rozwoju i pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz tworzenia oryginalnych rozwiązań biznesowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy