Oferta pracy

Manager zespołu kadrowego

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie polityki personalnej firmy zgodnie ze strategią biznesową

  • dbanie o wizerunek firmy oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną

  • współpraca i wspieranie menedżerów innych zespołów w obszarze realizacji celów biznesowych i personalnych

  • projektowanie i wdrażanie procedury, narzędzia i nowe rozwiązania

  • monitorowanie trendów, wskaźników HR i proponowanie zmian i usprawnianie procesów,

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu specjalistów

  • identyfikowanie potrzeby rozwojowych podległych pracowników i przygotowywanie planów rozwojowych

  • dbanie o wysoki poziom kreacji i motywacji w zespole

  • monitorowanie i identyfikowanie zmiany w przepisach mających wpływ na obowiązki w obszarze kadrowo – płacowym

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w organizacji o rozbudowanej strukturze organizacyjnej w zespole kadrowym

  • praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz czasu pracy

  • bardzo dobra znajomość regulacji dot. prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej

  • bardzo dobra wiedza z zakresu ochrony danych osobowych RODO

  • znajomość najnowszych trendów oraz narzędzi HR związanych z obsługą kadrowo-płacową, czasem pracy i/lub zarządzaniem benefitów

  • umiejętności zarządzania zespołem i budowania relacji, rozwijaniu kompetencji, zarządzania zadaniami, ale też talentami

  • wysokorozwinięte zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej, umiejętność budowania relacji biznesowych przy ścisłej współpracy z kadrą menedżerską w Banku

  • inicjatywę i samodzielność w działaniu

  • pro aktywna postawa, otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań, wyszukiwaniu możliwości optymalizacji

  • doskonałą organizacja pracy i elastyczność w działaniu

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, udział w projektach międzynarodowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • do odwołania Zespół pracuje zdalnie, planowany powrót w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników