Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Zespołu - Kierownik Biura Nieruchomości

Koloseum Nieruchomości

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja Doradców ds. Nieruchomości oraz nadzorowania ich pracy i ich szkolenie

  • Codzienne raporty oraz rozwiązywanie codziennych problemów

  • Odpowiednie delegowanie zadań podległemu zespołowi

  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu Doradców

  • Czuwanie nad transakcjami podległych Doradców

Nasze wymagania

  • MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU ZESPOŁEM

  • SPRZEDAŻOWYM

  • Wyższe wykształcenie

  • Doświadczenie sprzedażowe poparte wynikami

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe ( w zależności od lokalizacji od 2500zł Netto do 3000zł Netto)  + system prowizyjny + nadprowizja z obrotów oddziału

  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę

  • Komfortowe i nowoczesne warunki pracy,

  • Stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie.

O nas

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gdzie priorytetem są dla nas ludzie i ich potrzeby.

Posiadamy już oddziały w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu,  Toruniu, Łodzi, Katowicach a w niedługim czasie będą otwarte nowe oddziały w innych miastach w Polsce !

Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019 oraz Mamy 1 Miejsce na Liście Polecanych Biur Nieruchomości OTO DOM w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem Ogólnopolska sieć biur Koloseum Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Manager Zespołu - Kierownik Biura Nieruchomości.