Logo Pracuj.pl

Manager Zespołu Logistycznego (Graduate Position)

Amazon Europe CoreO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Chcesz już dzisiaj tworzyć rozwiązania problemów przyszłości?

Chcesz zarządzać zespołem?

Chcesz zapewnić klientom doskonałą obsługę w stylu Amazon?

W takim razie mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Szukamy kandydatów na stanowisko Area Manager, którzy dołączą do zespołu naszego centrum logistycznego. Nasze centra to serce dynamicznie rozwijającej się globalnej sieci, w ramach której realizujemy działania operacyjne Amazon. Właśnie za ich pośrednictwem zarządzamy naszymi zasobami magazynowymi. To również tam opracowaliśmy najlepsze w branży procesy organizacji pracy. Pracownicy centrum zajmują się przechowywaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką, a każdy z nich odgrywa ważną rolę w tworzeniu naszej firmy.

W centrach budujemy przyszłość obsługi klienta. Dążymy do tego, by stać się firmą, która dba o klienta najlepiej na świecie. To Twoja szansa, żeby tworzyć historię razem z nami.

Jako Kierownik będziesz odpowiadać za jeden z głównych zespołów pracujących w Twoim centrum logistycznym: zespół ds. odbioru, przechowywania, kompletowania, pakowania lub wysyłki. Razem ze współpracownikami będziesz dbać o to, by praca przebiegała płynnie oraz by zespół spełniał, a nawet przekraczał oczekiwania klientów.

Powierzymy Ci opiekę nad zespołem ds. logistyki liczącym od 80 do 120 osób. Będziesz odpowiadać za szkolenie i integrowanie swojego zespołu, a także za inspirowanie jego członków i motywowanie ich do rozwoju. Ponadto będziesz oceniać postępy prac i działania zmierzające do utrzymania wartości kluczowych wskaźników efektywności.

Jednocześnie zadbasz o zmotywowanie, zaangażowanie i dobre wyniki pracowników:

· będziesz dążyć do doskonalenia i upraszczania procesów,

· poprowadzisz zespoły działające w trybie wielozadaniowym i stawisz czoła problemom związanym z logistyką,

· zatroszczysz się o utrzymanie wysokich standardów jakości procesów realizowanych w Amazon,

· będziesz odpowiadać za zachowanie zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym,

· będziesz odpowiadać za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP obowiązujące w Amazon,

· staniesz się ekspertem w zakresie szeroko zakrojonych procesów i zadań dotyczących centrum logistycznego,

· będziesz dzielić się najlepszymi praktykami ze swoimi współpracownikami i osobami zatrudnionymi w całej sieci oraz aktywnie działać na rzecz ich upowszechnienia.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe z zakresu logistyki, inżynierii, administracji lub innej pokrewnej dziedziny (studia ukonczone w 2019 +)
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole — współpracując z innymi musisz czuć się w swoim żywiole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne — doskonale radzisz sobie ze szczegółowym analizowaniem złożonych problemów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin i poświęcenia zadaniom takiej ilości czasu, która umożliwi ich prawidłowe wykonanie
  • Gotowość do pracy na zmiany (obowiązują zmiany nocne)

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w centrum dystrybucyjnym lub magazynie logistycznym
  • Znajomość Lean, Six Sigma, Kaizen mile widziana

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. We welcome applications from all members of society irrespective of age, sex, disability, sexual orientation, race, religion or belief.

By submitting your resume and application information, you authorize Amazon to transmit and store your information in the Amazon group of companies' world-wide recruitment database, and to circulate that information as necessary for the purpose of evaluating your qualifications for this or other job vacancies.

All offers are conditional on references and a successful background screening check. This check will include previous employment verification, qualification verification (if relevant) and a basic criminal check. Further details of this policy and procedure will be sent to you along with your conditional offer.

Aktualne oferty pracodawcy
1512731

Manager Zespołu Logistycznego (Graduate Position), Łódź