Oferta pracy

Manager Zespołu Logistycznego

Decathlon sp. z o.o.

5 5006 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie autonomicznych decyzji mających wpływ na organizację pracy działu,

  • dbanie o rozwój członków Zespołu m.in. poprzez prowadzenie rozmów indywidualnych oraz spotkań działowych,

  • realizowanie samodzielnych rekrutacji w oparciu o lokalny projekt,

  • pełnienie dyżurów, mających na celu dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość procesów logistycznych (w wybrane dni),

  • odpowiedzialność za realizację wskaźników ekonomicznych i biznesowych,

  • planowanie projektu Zespołu oraz współtworzenie długoterminowych strategii Centrum Dystrybucyjnego.

Nasze wymagania

  • masz pierwsze doświadczenia w liderowaniu zespołem lub w zarządzaniu projektem (mile widziani aktywni członkowie organizacji studenckich, uczestnicy programu Erasmus+)​,

  • wytrwale dążysz do osiągania założonych celów oraz działasz w myśl zasady “mówię-robię”,

  • cenisz pracę zespołową - chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem z innymi,

  • dążysz do rozwoju i masz odwagę być sobą,

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • chętnie uprawiasz sport (mile widziane) i dzielisz się pozytywną energią z innymi!

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realizowanie obowiązków w ramach zadaniowego czasu pracy,

  • wynagrodzenie w wysokości 5500 - 6000 zł brutto, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy oraz udział w zysku firmy,

  • narzędzia niezbędne do pełnienia obowiązków służbowych (w tym m.in laptop służbowy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • ścieżkę trekkingową (pakiet szkoleń logistycznych i z zakresu managementu) oraz wsparcie w procesie wdrożenia do organizacji,

  • możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej.

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon w Łodzi zaopatruje sklepy w północnej Polsce, w Czechach i na Słowacji. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych klientów.

Twoją rolą jako Managera Zespołu będzie wsparcie lidera jednostki w projekcie, który realizowany jest przez nasze Centrum Dystrybucyjne. W swojej codziennej pracy będziesz rozwijał minimum 20 osobowy zespół, aby każdego dnia osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Przewiń do profilu firmy