Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Zespołu Mediderma

SESDERMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

SESDERMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tadeusza Rejtana 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Sprzedaży marki Mediderma;

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych Zespołu;

  • Analizowanie raportów i przygotowywanie prezentacji;

  • Współpraca z Gabinetami Medycyny Estetycznej oraz z Lekarzami;

  • Zaangażowanie w tworzenie i realizację strategii marki.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej;

  • Nastawienie na osiąganie wyników;

  • Znajomość branży (kosmetologia oraz medycyna estetyczna);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Powerpoint);

  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM oraz BI;

  • Umiejętności analityczne;

  • Zdolności negocjacyjne;

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie i systemie prowizyjnym;

  • Benefity (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe);

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w pełnym wymiarze etatu;

  • Przyjazną atmosferę i zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Profesjonalne szkolenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • zniżki na firmowe produkty

Jesteśmy światowej klasy producentem dermokosmetyków do użytku domowego i profesjonalnego. Wyróżnia nas najwyższa jakość i stałe dążenie do poszerzania portfolio. Angażujemy się w badania i rozwój, tak aby nasze preparaty spełniały wszelkie oczekiwania lekarzy i pacjentów. Dzięki prężnej sieci dystrybutorów nasze preparaty są dostępne na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy