Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager zespołu planowania

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 2018-11-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Województwo podkarpackie

    ZAKRES ZADAŃ:

    • koordynowanie definiowania danych planistycznych w systemie zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz ich bieżąca aktualizacja,
    • udział w projektach logistycznych dotyczących udoskonalania procesów przepływu materiałowego wewnątrz zakładu oraz planowania produkcji,
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów przygotowania produkcji w celu zapewnienia optymalnego przepływu materiałowego oraz wykorzystania mocy produkcyjnych,
    • koordynowanie oraz organizacja pracy zespołu planistów w podległym obszarze m.in. poprzez:
      • planowanie pracy,
      • delegowanie zadań,
      • wyznaczanie celów,
      • monitorowanie pracy i ocenę wyników,
    • zapewnienie skutecznej komunikacji, organizowanie i prowadzenie spotkań w zespole,
    • wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań usprawniających pracę zespołu,
    • nadzór merytoryczny nad pracą pozostałych planistów w dziale,
    • tworzenie wymaganych raportów i analiz, prezentowanie wyników oraz własnych koncepcji przed członkami Zarządu.

    WYMAGAMY:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszarów takich jak m.in.: logistyka, inżynieria produkcji, zarządzanie,
    • doświadczenie w obszarze związanym z produkcją i/lub logistyką,
    • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel i PowerPoint,
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji pracy własnej,
    • umiejętność zarządzania Zespołem - budowanie ducha Zespołu,
    • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz samodzielność w realizacji zadań,
    • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
    • umiejętność analitycznego myślenia i biznesowe podejście do realizowanych celów,
    • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.
    • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (1-2 tygodniowych).
    • doświadczenie na stanowisku menedżerskim – mile widziane.

    OFERUJEMY:

    • pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania,
    • możliwość realizacji ciekawych Projektów z dużym stopniem samodzielności,
    • pakiet benefity takie jak: karta multiactive, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy (pionowo lub poziomo),
    • możliwość uzupełniania i poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia specjalistyczne oraz interpersonalne,
    • możliwość wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
    • profesjonalne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252