Oferta pracy

Manager zespołu Platformy Danych

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem Platform Danych (Data Lake, Hurtownie Danych) Uniqa

  • nawiązywanie partnerskich relacji z innymi jednostkami - zarówno w domenach IT jak i biznesowych

  • zapewnienie rozwoju podległych pracowników

  • planowanie zadań i pracy podległego zespołu

  • planowanie strategiczne rozwoju ekosystemu platform danych Uniqa

  • zapewnienie wsparcia zespołu platform danych w ramach realizacji inicjatyw i projekt

  • wdrażanie standardów i dobrych praktyk związanych z magazynowaniem i przetwarzaniem danych w organizacji

  • współpracę międzynarodową z innymi krajami UNIQA oraz Grupą UNIQA

  • ale przede wszystkim jako celem nadrzędnym będzie liderem zespołu , na którego zespół będzie mógł liczyć w każdych okolicznościach . Nie będzie zrażał się niepowodzeniami - a będzie je traktował jako wyzwania.

Nasze wymagania

  • posiada wykształcenie wyższe

  • posiada doświadczenie w pełnieniu roli managera zespołu IT , architekta danych lub managera zespołu IT

  • posiada wiedzę z zagadnieniami związanymi z hurtowniami danych

  • posiada wiedzę z zagadnieniami związanymi z Big Data

  • posiada wiedzę z zakresu projektowania i rozwoju baz danych

  • jest otwarta na poznawanie nowych technologii w obszarze przetwarzania i magazynowania danych i wykorzystywania ich w realizowanych rozwiązaniach

  • czuje potrzebę ciągłego doskonalenia siebie oraz członków swojego zespołu

  • myśli nieszablonowo i nie porusza się tylko "utartymi ścieżkami"

  • dla której rozwój i sukcesy podległych pracowników będą prawdziwą satysfakcją

  • posiada dobrą znajomość języka angielskiego

  • posiada umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • posiada umiejętność pracy w zespole

  • szanuje i liczy się ze zdaniem innych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • współpracę w gronie międzynarodowym

  • możliwość pracy z nowymi technologiami

  • udział w ciekawych projektach – również transformacyjny

  • realny wpływ na rozwój obszaru

  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych

  • i wiele innych 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy