Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zespołu

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS CONSULTING SP. O.O.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym - w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Rekrutacja kandydatów do zespołu sprzedażowego,
    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległych opiekunów klienta,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Doświadczenia w sprzedaży (ubezpieczenia, finanse) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomość pakietu MS OFFICE,
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Zdolności przywódczych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
    • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (premia od sprzedaży własnej i zarządzanego zespołu),
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus. Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assiduus Consulting Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 14.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na rzecz jednego z Administratorów oraz w kolejnych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

    Podstawą prawną przetwarzania twoich danych osobowych:

    • dla celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji – jest podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej (art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO);
    • dla celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy – jest Pani/a zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

    Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby kolejnych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od złożenia przez Ciebie aplikacji.

    Przysługują Ci następujące uprawnienia: prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do niepodlegania decyzji polegającej na zautomatyzowanym przetwarzaniu, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podane przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne.

    W oparciu o Twoje dane osobowe nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania.

    Pełną klauzulę informacyjną znajdziesz pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

    Kontakt do IOD grupy Assiduus: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.