Manager Zespołu Rozwoju i Zarządzania Systemami Bezpieczeństwa IT

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • bycie managerem zespołu, który odpowiada za ochronę systemów oraz urządzeń w infrastrukturze Banku i spółek zależnych pod kątem bezpieczeństwa

  • wspieranie i rozwijanie zespołu, który odpowiada za systemy bezpieczeństwa i monitorowania wchodzących w zakres właścicielstwa zespołu PROTECT z wyłączeniem systemów identyfikacji użytkowników

  • aktywna współpraca z zespołami DETECT (też SOC), RESPOND oraz z Grupa Santander w ramach realizacji wspólnych projektów oraz działań operacyjnych

  • tworzenie synergii i uproszczeń w procesach dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa

  • tworzenie modeli operacyjnych dla narzędzi Protect

  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji bezpieczeństwa oraz zarządzanie uprawnieniami i dostępami użytkowników w kontekście systemów bezpieczeństwa

  • wspieranie swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach cyberbezpieczeństwa rozwijanie i utrzymanie infrastruktury IT

  • wdrażanie zmian dotyczących bezpieczeństwa oraz wspieranie IT w realizacji zmian i projektów dotyczących zagadnień cybersecurity

Nasze wymagania

  • masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku kierowniczym zespołu administratorskiego

  • komunikacja w języku angielskim z partnerami z Grupy Santander i dostawcami nie będzie dla Ciebie problemem

  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane cyberbezpieczeństwo)

  • znasz tematykę zagadnień objętych tzw. komunikatem chmurowym KNF

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole to Twoje mocne strony

  • uważasz, że jesteś dobrym liderem i potrafisz wspierać, motywować innych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi