Oferta pracy

Manager Zespołu Rozwoju Produktów (ICT, telco, cyber, R&D)

EXATELO firmie

  • Perkuna 47, 04-164 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

EXATEL to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za rozwój strategii produktowej w obszarze cyberbezpieczeństwa, ICT, telco oraz projektów rozwojowych R&D;
  • nadzór i zarządzanie procesami rozwoju oraz tworzenia produktów i usług dla Klientów z sektora B2B;
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu w obszarach cyberbezpieczeństwa, ICT i telco oraz innowacyjnych rozwiązań w ramach wymienionych obszarów;
  • rozwój portfela produktowego oraz wdrażanie nowych produktów na rynek;
  • odpowiedzialność za realizację działań marketingowych, takich jak ustalanie polityki cenowej, monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych;
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym oraz działami technicznymi firmy;
  • koordynacja dużych projektów z kluczowymi Klientami firmy;
  • współpraca z partnerami technologicznymi;
  • koordynacja procesów niezbędnych do wdrożenia, sprzedaży i dalszego rozwoju produktu;
  • przygotowanie długofalowej strategii produktowej firmy;
  • odpowiedzialność za budżet produktowy;
  • szkolenia i prezentacje produktowe.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w rozwoju strategii produktowej w branży ICT/ Security / Telco;
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;
  • umiejętność przygotowywania business case’ów, planów i strategii produktowych;
  • bardzo dobra znajomość rynku i specyfiki branży ICT / cyberbezpieczeństwa;
  • znajomość i umiejętność wykorzystywania narzędzi i technik marketingowych;
  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji;
  • kreatywność i wysokie zdolności organizacyjne;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • proaktywność;
  • mile widziane certyfikaty Prince, PMI lub Agile;
  • mile widziane certyfikaty z obszaru cyberbezpieczeństwa np: Comptia Security+.

OFERUJEMY:

  • przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów;
  • udział w projektach kreowania nowych rozwiązań dla klientów biznesowych;
  • umowę o pracę lub umowę B2B;
  • pakiet benefitów – opieka medyczna, karta Multisport;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (w dobie COVID w 100% zdalnie);
  • parking dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne