Oferta pracy

Manager Zespołu Spedycji FTL

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem odpowiedzialnym za spedycję międzynarodową FTL dla branż wymagających (autmotive, spożywka, pharma)

  • Udział w rozbudowie procesów i procedur funkcjonowania Oddziału oraz Regionu

  • Budowanie strategii rozwoju Oddziału / Regionu

  • Realizacja budżetu oraz przypisanych KPI

  • Dbanie o jakość relacji z klientami

  • Ścisła współpraca z przewoźnikami

  • Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem spedycji międzynarodowej (FTL) w tym doświadczenia w randze Dyrektora Oddziału / Dyrektora Regionu odpowiedzialnego za transport, obsługę klienta, rozliczenia zdobyte u globalnego operatora logistycznego

  • Bardzo dobra znajomość rynku przewoźników

  • Rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację celów

  • Wiedza z zakresu zarządzania czasem pracy kierowców

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Udział w transformacji oddziału oraz linii biznesowej

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • Wpływ na strategię Oddziału oraz Pionu Operacji

  • Dużą swobodę działań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP jest operatorem logistycznym, specjalizującym się w ekspresowym transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz ładunków wysokiej wartości w warunkach temperatury kontrolowanej.

Przewiń do profilu firmy

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.