Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Zespołu Sprzedażowego ds. OZE

Sun-Pro Sp. z o.o.

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Dąbrowa Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suchowola, Suwałki, Zambrów, Kolno, Białowieża (pow. hajnowski)

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz mieć realny wpływ na to jakie wyniki będzie osiągał Twój Zespół, ponieważ to od Ciebie będzie zależało w jaki sposób będziesz kształtował ich rozwój;

  • cotygodniowe spotkania z każdym z Doradców, na których podsumujecie każdy tydzień pracy (jeżeli uznasz, że powinny być częściej nie widzimy ku temu żadnych przeciwwskazań);

  • analiza całościowa Zespołu jak i poszczególnych jednostek;

  • raportowanie działań do Dyrektora Regionalnego;

  • spotkania z pozyskanymi przez siebie i umówionymi przez biuro Klientami (sektor indywidualny i biznesowy);

  • wykonywanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb Klienta;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji inwestycji;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego - wiesz w jaki sposób to robić, a motywowanie i prowadzenie do wysokich wyników jest dla Ciebie czymś naturalnym;

  • Twoje zarządzanie jest ukierunkowane na ludzi i wyniki - musisz potrafić odnaleźć złoty środek, który pozwoli na połączenie obu rzeczy (z pewnością Ci w tym pomożemy);

  • wymogiem koniecznym jest prawo jazdy kat. B;

  • podejmujesz decyzje, które są przemyślane;

  • zamiast myśleć “problem” - myślisz sobie “to jest wyzwanie”;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy (3.000 - 4.000 pln), prowizji sprzedażowej (2.000 - 6.000 pln, która wzrasta wraz z doświadczeniem oraz ilością sprzedaży) oraz prowizji managerskiej (2.000 pln i w górę uzależnionej od wielkości Twojego zespołu i jego wyników sprzedażowych)

  • pełne wyposażenie: samochód służbowy (możliwość użytkowania prywatnego), telefon, laptop oraz wszystkie inne potrzebne materiały marketingowe;

  • ścieżkę rozwoju kariery - jak najbardziej jest przewidziana możliwość awansu;

  • cotygodniowe szkolenia, które będą podnosiły Twoje umiejętności sprzedażowe, techniczne oraz interpersonalne;

  • dodatkowe benefity, aby docenić Twoje osiągnięcia;

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Nami i przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda rekrutacja w Sun Pro?

weryfikacja otrzymanych dokumentów → telefon z zaproszeniem na I etap rekrutacji → rozmowa rekrutacyjna (ok. 30 minut) → informacja zwrotna → Assessment Center (ok. 2 godzin) → informacja zwrotna

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją, a dodatkowo chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży OZE - aplikuj do Nas!

POWODZENIA!