Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Zespołu Sprzedażowego ds. OZE

Sun-Pro Sp. z o.o.

  • Ciechanów, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Kozienice, Legionowo, Łochów, Mińsk Mazowiecki, Mława, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warka, Warszawa, Węgrów, Wyszków, Żuromin, Ostrów Mazowiecka, Myszyniec, Ostrołęka

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz mieć realny wpływ na to jakie wyniki będzie osiągał Twój Zespół, ponieważ to od Ciebie będzie zależało w jaki sposób będziesz kształtował ich rozwój;

  • cotygodniowe spotkania z każdym z Doradców, na których podsumujecie każdy tydzień pracy (jeżeli uznasz, że powinny być częściej nie widzimy ku temu żadnych przeciwwskazań);

  • analiza całościowa Zespołu jak i poszczególnych jednostek;

  • raportowanie działań do Dyrektora Regionalnego;

  • spotkania z pozyskanymi przez siebie i umówionymi przez biuro Klientami (sektor indywidualny i biznesowy);

  • wykonywanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb Klienta;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji inwestycji;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego - wiesz w jaki sposób to robić, a motywowanie i prowadzenie do wysokich wyników jest dla Ciebie czymś naturalnym;

  • Twoje zarządzanie jest ukierunkowane na ludzi i wyniki - musisz potrafić odnaleźć złoty środek, który pozwoli na połączenie obu rzeczy (z pewnością Ci w tym pomożemy);

  • wymogiem koniecznym jest prawo jazdy kat. B;

  • podejmujesz decyzje, które są przemyślane;

  • zamiast myśleć “problem” - myślisz sobie “to jest wyzwanie”;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy (3.000 - 4.000 pln), prowizji sprzedażowej (2.000 - 6.000 pln, która wzrasta wraz z doświadczeniem oraz ilością sprzedaży) oraz prowizji managerskiej (2.000 pln i w górę uzależnionej od wielkości Twojego zespołu i jego wyników sprzedażowych)

  • pełne wyposażenie: samochód służbowy (możliwość użytkowania prywatnego), telefon, laptop oraz wszystkie inne potrzebne materiały marketingowe;

  • ścieżkę rozwoju kariery - jak najbardziej jest przewidziana możliwość awansu;

  • cotygodniowe szkolenia, które będą podnosiły Twoje umiejętności sprzedażowe, techniczne oraz interpersonalne;

  • dodatkowe benefity, aby docenić Twoje osiągnięcia;

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Nami i przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda rekrutacja w Sun Pro?

weryfikacja otrzymanych dokumentów → telefon z zaproszeniem na I etap rekrutacji → rozmowa rekrutacyjna (ok. 30 minut) → informacja zwrotna → Assessment Center (ok. 2 godzin) → informacja zwrotna

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją, a dodatkowo chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży OZE - aplikuj do Nas!

POWODZENIA!