Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Zespołu Sprzedaży

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży na podległym regionie

  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży ubezpieczeń grupowych oraz wsparcie podległego zespołu w realizacji planu sprzedaży

  • rozwijanie zespołu sprzedaży, w tym rekrutacja oraz wdrożenie nowych osób do pracy

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie cyklicznych szkoleń zespołu (szkolenia miękkie-sprzedażowe oraz produktowe)

  • monitorowanie wyników sprzedaży, tworzenie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne

  • analiza rynku oraz konkurencji

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży

  • doświadczenie w branży ubezpieczeń (mile widziana znajomość ubezpieczeń grupowych)

  • kompetencje sprzedażowe

  • umiejętność motywowania zespołu, wsparcia w sprzedaży

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność nawiązywania partnerskich relacji

  • gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy. kat B

  • dobra znajomość MS Excel

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • wysoka podstawa + premia za wyniki zespołu

  • auto służbowe + karta paliwowa

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • wsparcie zespołu back office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Finalna decyzja i informacja zwrotna

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od początku działalności związana jest z branżą edukacyjną. Jesteśmy jedną z najdłużej wspierających polską oświatę firm z sektora prywatnego. Specjalizujemy się w budowaniu produktów ubezpieczeniowych, finansowych oraz innych usług dedykowanych placówkom i pracownikom oświaty.

Przewiń do profilu firmy