Oferta pracy

Manager Zespołu Sprzedaży

Millennium Leasing Sp. z o. o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu tj. pomaganie każdemu doradcy leasingowemu osiągać wyniki, przez odkrywanie indywidualnego, skutecznego stylu pracy w oparciu o mocne strony i uczenie odpowiedzialności za własny rozwój

  • Pomaganie w efektywnym planowaniu codziennej pracy, trosce o jej jakość i własną skuteczność sprzedażową

  • Pokazywanie szeroko rozumianych korzyści wynikających z ciągłego doskonalenia się i konsekwentnego praktykowania rozwijanych umiejętności

  • Stawianie wymagań, określanie celów, monitorowanie wyników, badanie efektywności podejmowanych działań

  • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, klientami i innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (min 2 lata)

  • Rozumienie ludzi i umiejętność ich słuchania

  • Motywacja do osiągania sukcesów

  • Posiadanie pomysłów na realizację ambitnych planów sprzedażowych

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych przez zespół wyników

  • Umowę o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport

  • Pracę w organizacji o wysokich standardach i stabilnej pozycji rynkowej

  • Pracę wśród ludzi, dla których kluczowymi wartościami są: szacunek, budowanie zaufania, rozwój kompetencji, efektywność i odpowiedzialność

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy