Oferta pracy

Manager Zespołu Sprzedaży

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą zespołu Regionalnych Przedstawicieli ds. pozysku gruntów pod Elektrownie Słoneczne
  • Rozwój zespołu oraz odpowiedzialność za proces pozysku
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Raportowanie wyników pracy zespołu oraz realizacji celów
  • Analiza rynku farm PV
  • Aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność budowania trwałych relacji oraz skutecznego negocjowania
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania zespołem, proaktywność w działaniu
  • Mile widziana znajomość rynku, branży fotowoltaicznej, nieruchomości, rolnictwa
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Materiały niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Stabilne zatrudnienie (praca na pełny etat) w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Profesjonalny, energiczny zespół

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy