Oferta pracy

Manager Zespołu w Centrum Dystrybucyjnym Decathlon

Decathlon sp. z o.o.

5 400 brutto / mies.

Alberta Einsteina 45

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • budowanie własnego zespołu poprzez samodzielną rekrutację,

  • dbanie o rozwój członków zespołu poprzez udostępnienie pakietu szkoleń, rozmowy indywidualne oraz spotkania działu,

  • podejmowanie autonomicznych decyzji mających wpływ na organizację pracy działu,

  • realizacja wskaźników logistycznych i biznesowych,

  • w wyznaczone dni pełnienie dyżuru, podczas którego będziesz dbał o zachowanie bezpieczeństwa i ciągłości procesów logistycznych,

  • tworzenie projektu działu i centrum dystrybucyjnego na kolejne lata.

Nasze wymagania

  • łatwo nawiązujesz kontakt z zespołem,

  • wytrwale dążysz do osiągania założonych celów oraz działa w myśl zasady “mówię-robię”,

  • cenisz pracę zespołową - chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem z innymi,

  • bez względu na okoliczności masz odwagę być sobą,

  • masz swoją ulubioną dyscyplinę sportową i regularnie ją uprawiasz,

  • masz doświadczenie w liderowaniu zespołem lub w zarządzaniu projektem,

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zadaniowy czas pracy,

  • laptop służbowy,

  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,

  • ścieżkę trekkingową (pakiet szkoleń logistycznych i z zakresu managementu),

  • wynagrodzenie na poziomie 5400 zł brutto, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon CAR Gliwice zaopatruje sklepy w południowej Polsce, w Czechach i na Słowacji. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych klientów.

Twoją rolą jako Managera Zespołu będzie wsparcie lidera jednostki w projekcie, który realizowany jest przez Centrum Dystrybucyjne Decathlon Gliwice. W swojej codziennej pracy będziesz rozwijał minimum 20 osobowy zespół, aby każdego dnia osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Przewiń do profilu firmy

Rozwój

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!