Manager Zespołu w Centrum Dystrybucyjnym

Decathlon sp. z o.o.

6 500 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie autonomicznych decyzji mających wpływ na organizację pracy działu,

  • dbanie o rozwój członków Zespołu m.in. poprzez prowadzenie rozmów indywidualnych oraz spotkań działowych,

  • realizowanie samodzielnych rekrutacji w oparciu o lokalny projekt,

  • pełnienie dyżurów, mających na celu dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość procesów logistycznych (w wybrane dni),

  • odpowiedzialność za realizację wskaźników ekonomicznych i biznesowych,

  • planowanie projektu Zespołu oraz współtworzenie długoterminowych strategii Centrum Dystrybucyjnego.

Nasze wymagania

  • masz pierwsze doświadczenia w liderowaniu zespołem lub w zarządzaniu projektem (mile widziani aktywni członkowie organizacji studenckich, uczestnicy programu Erasmus+)​,

  • wytrwale dążysz do osiągania założonych celów oraz działa w myśl zasady “mówię-robię”,

  • cenisz pracę zespołową - chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi,

  • dążysz do rozwoju i ma odwagę być sobą,

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • chętnie uprawiasz sport (mile widziane) i dzieli się pozytywną energią z innymi!

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realizowanie obowiązków w ramach zadaniowego czasu pracy,

  • wynagrodzenie w wysokości od 6500 zł brutto, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy oraz udział w zysku firmy,

  • narzędzia niezbędne do pełnienia obowiązków służbowych (w tym m.in laptop służbowy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • ścieżkę trekkingową (pakiet szkoleń logistycznych i z zakresu managementu) oraz wsparcie w procesie wdrożenia do organizacji,

  • możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon CAR Gliwice zaopatruje sklepy w południowej Polsce, w Czechach i na Słowacji. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych klientów.

Twoją rolą jako Managera Zespołu będzie wsparcie lidera jednostki w projekcie, który realizowany jest przez nasze Centrum Dystrybucyjne. W swojej codziennej pracy będziesz rozwijał minimum 20 osobowy zespół, aby każdego dnia osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Już dziś poszukujemy pasjonata sportu, który będzie współtworzył lokalny projekt naszej jednostki i wspierał Lidera Sklepu w jego realizacji.

Przewiń do profilu firmy