Logo Pracuj.pl

Manager Zespołu

Decathlon sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • gwarantowanie bezpieczeństwa osób i obiektu poprzez wymaganie od siebie i zespołu przestrzegania zasad i procedur bezpieczeństwa,
  • zrekrutowanie, a następnie stworzenie zespołu oraz dbałość o rozwój jego kompetencji i postaw,
  • poprzez transparentną komunikację – nadawanie sensu codziennym decyzjom podejmowanym wspólnie z ekipą,
  • budowanie relacji i dbanie o pozytywne doświadczenie Klientów,
  • kompleksowe zarządzanie swoim działem oraz realizacja wskaźników.

Nasze wymagania

  • uważasz, że dzień bez treningu jest dniem straconym,
  • potrafisz zmotywować ludzi – jesteś z ekipą i dla ekipy,
  • spajasz ludzi wokół siebie – pozostajesz otwarty na ich pomysły,
  • lubisz konkrety – działasz w myśl zasady „mówię – robię”,
  • szukasz miejsca, w którym się rozwiniesz,
  • zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem (dodatkowy atut),
  • masz wyższe wykształcenie (dodatkowy atut),

To oferujemy

  • umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość testowania naszych produktów,
  • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone

Decathlon sp. z o.o.

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Już dziś poszukujemy pasjonata sportu, który będzie współtworzył lokalny projekt naszej jednostki i wspierał Lidera Sklepu w jego realizacji.

Manager Zespołu, Warszawa