Oferta pracy

Manager zespołu z j. francuskim

IPF GROUP

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu i wyznaczenie celów

  • Analiza kosztów zakwaterowania oraz transportu pracowników tymczasowych na terenie Francji

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z francuskimi klientami

  • Zarządzanie budżetem działu

  • Tworzenie oraz analiza raportów dotyczących efektywności prowadzonych działań

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka francuskiego (poziom min. B2)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość programu Excel

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych

  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Poznania

  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna