Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zespołu Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Realizację planu sprzedaży poprzez motywowanie zespołu do osiągania jak najlepszych wyników
    • Utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klientów
    • Monitorowanie i raportowanie poziomu realizacji zadań
    • Wspieranie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
    • Pozyskiwanie najlepszych kandydatów z rynku przy współpracy z działem HR
    • Wdrażanie do pracy oraz cykliczne szkolenie Przedstawicieli bankowych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenia w pracy w segmencie średnich i małych przedsiębiorstw
    • Doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
    • Doświadczenia w procesach rekrutacyjnych
    • Wyższego wykształcenia
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów