Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Restauracji

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W pobliżu tętniącego życiem Placu Nowego, ukryty mały "skarb" Kazimierza - Restauracja Starka. Jak wódka STARKA - polska, tradycyjna, z pięknymi kolorami i smakiem.Spróbowaliśmy stworzyć ciepłe, pełne charakteru, wyjątkowe miejsce z polską kuchnią, pełne dobrej energii i magii.

    Kameralna restauracja STARKA na krakowskim Kazimierzu zatrudni:

    Managera restauracji
    Miejsce pracy: Kraków

    Jeżeli jesteś Osobą:

    • posiadającą doświadczenie w kierowaniu zespołem restauracji,
    • potrafiącą zbudować swój autorytet i relacje w zespole,
    • decyzyjną, lubianą i lubiącą pracę z ludźmi,
    • biegle znasz język angielski w mowie/piśmie i lubisz wyzwania.

    Czekamy na Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • dbałość o swój zespół i Gości,
    • pomoc w pracy zespołu kelnerskiego,
    • optymalne zarządzanie rezerwacjami w restauracji.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • szkolenia i rozwój zawodowy
    • pracy-praca
      w systemie 2*2
    Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm./"