Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Managing Director - Business Development Director

Amberstone Associates Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym klientem jest znana, międzynarodowa marka świadcząca profesjonalne usługi w modelu B2B, (usługi dedykowane wyłącznie dla branży/obszaru IT). Szukamy silnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie marką liczącą kilkadziesiąt pracowników (zatrudnionych na stałe) oraz kilkaset kontraktorów pracujących na rzecz klienta
  • zdefiniowanie i wdrożenie strategii rozwoju spółki, zgodnej z celami korporacyjnymi oraz przekuwanie ich na cele operacyjne i finansowe dla zespołów
  • systematyczne monitorowanie wyników i prognoz finansowych w ujęciu krótko i długoterminowym
  • zapewnienie właściwego, zgodnego z założonym planem poziomu rentowności biznesu oraz odpowiedzialność za cały P&L
  • wsparcie (również operacyjne) w zakresie rozwoju biznesu (sprzedaż/business development)
  • ścisła współpraca z zarządem grupy, będącej właścicielem marki oraz ze strukturami korporacyjnymi
  • podejmowanie strategicznych decyzji wpływających na realizację założonych budżetów,
  • systematyczne monitorowanie działań konkurencji,
  • rewizja strategii i wdrażanie zmian aktywnie odpowiadających na potrzeby klienta i zmiany na rynku
  • zapewnianie odpowiedniego poziomu jakości świadczonych przez zespoły usług,
  • zapewnianie rozpoznawalności marki
  • tworzenie kultury organizacji, wysokich standardów pracy oraz zapewnianie atmosfery wpływającej na wysokie zaangażowanie pracowników

Oczekujemy:

  • doświadczenia w roli odpowiedzialnej za strategię rozwoju marki oraz rentowność biznesu
  • doświadczenia zawodowego związanego z odpowiedzialnością za pełny P&L
  • doświadczenia w roli odpowiedzialnej za sprzedaż (Sales Director lub Business Development Director)
  • udokumentowanych sukcesów w budowie biznesu od zera, bądź istotnym skalowaniu biznesu
  • doświadczenia w pracy dla rynku IT (networking, rozumienie specyfiki potrzeb klienta)
  • zdolności przywódczych i kompetencji strategicznych
  • umiejętności budowania i rozwijania relacji biznesowych z klientem
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (płynna komunikacja)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.
Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne