Manger ds. Zakupów

Veolia Energia PolskaO firmie

Veolia Energia Polska

Puławska & Droga Krajowa 2

Warszawa

od 20 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu w Polsce, oferującym innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb klientów, stale rozwijającym swoją działalność na terenie kraju. poszukuje kandydatów na stanowisko:

MANAGER DS. ZAKUPÓW

ZADANIA:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dla Spółek w Grupie Veolia w Polsce postępowań wspólnych i indywidualnych do momentu obustronnego podpisania umowy/porozumienia, w szczególności:
  • zbieranie potrzeb spółek w powierzonych kategoriach,
  • organizowanie, koordynowanie i zarządzanie pracą Grup Roboczych w prowadzonych postępowaniach,
  • negocjowanie cen i warunków dostaw i realizacji umów z dostawcami i podwykonawcami,
  • terminowe zawieranie umów indywidualnych i ramowych/ aneksów
  • zarządzanie umowami globalnymi:
    • nadzór nad analizami możliwości wykorzystania umów,
    • wdrożenie umów w spółkach Grupy,
    • współpracę z DAG (Wydziałem Zakupów w Francji) w zakresie przekazywania danych do przetargów i na etapie samego postępowania.
  • Realizacja założonych oszczędności zgodnie z przyjętym planem dla Zakupów Centralnych
  • Przestrzeganie standardów, kodeksów i procedur związanych z Zakupami dla Grupy
  • Wypracowanie i wdrożenie wspólnej strategii zakupów, zasad zakupu, w celu dostarczania usług, produktów najlepszych jakościowo i kosztowo
  • Monitorowanie, analiza rynku usług, produktów, dostawców, podwykonawców
  • Wyszukiwanie potencjalnych nowych rynków zakupu, śledzenie zmieniających się trendów rynkowych i wynikających z nich zagrożeń
  • Bieżące raportowanie swoich działań i wyników

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe: Ekonomia/Technika/ Prawo/Handel
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe  w obszarach związanych z wydatkami technicznymi, zakupami, handlem i budżetowaniem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Rozumienie zagadnień z obszaru sektora energetycznego
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania umów
  • Znajomość procesu i procedur w obszarze zakupów
  • Podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Cywilnego i innych aktów prawnych w zakresie zawierania umów
  • Umiejętności analityczne z dobrą znajomością MS Office oraz aplikacji i dokumentów Google
  • Umiejętność formułowania wniosków, rekomendacji w oparciu o przeprowadzone analizy
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania technik negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstego podróżowania
  • Umiejętność inicjowania zmiany, umiejętność kierowania projektami
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Umiejętnością pracy w stresie i pod presją czasu
  • Umiejętność ustawiania priorytetów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy