Praca manicurzystka, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Poznań
    Zakres obowiązków: wykonywanie manicure i pedicure klasycznych, hybrydowych, żelowych oraz metodą japońską; znajomość technik oraz zdobień w zakresie manicure; zainteresowanie nowościami, trendami w zakresie manicure; dbałość o narzędzia pracy;...
    opublikowana: 4 grudnia 2019
    • Bielsko-Biała
    Oczekujemy: Umiejętności wykonywania: manicure hybrydowy przedłużanie paznokci metodą żelową pedicure hybrydowy zdobienia na poziomie zaawansowanym podstawowych zabiegów kosmetycznych: henna, regulacja, depilacja woskiem Dyspozycyjności, Pasji,...
    opublikowana: 26 listopada 2019
    • Warszawa
    Nasze wymagania: Doświadczenie - co najmniej pół roku pracy na tym stanowisku. praca frezarką manicure hybrydowy, klasyczny; pedicure kosmetyczny; staranność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy; dyspozycyjność; doświadczenie; biegła...
    opublikowana: 20 listopada 2019