Logo Pracuj.pl

Manikiurzystka - Pedikiurzystka

Małgorzata Trybulska InstytutO firmie

  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja

Małgorzata Trybulska Instytut

Freta 41

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • manicure
  • pedicure
  • podologia
  • zabiegi pielęgnacyjne

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby profesjonalnej, z wykształceniem kierunkowym
  • o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmej, dyskretnej i zorientowanej na klienta
  • doświadczenie zawodowe i precyzja w wykonywaniu zabiegów manicure-pedicure
  • umiejętność obsługi urządzeń

To oferujemy

  • pracę w prestiżowym miejscu i w miłej atmosferze
  • własny, profesjonalnie wyposażony gabinet
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia zawodowe

O nas

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Warszawie na Nowym Mieście zatrudni manicurzystkę/pedicurzystkę.

Manikiurzystka - Pedikiurzystka, Freta 41, Śródmieście, Warszawa