Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manual Identification Expert

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma Fintechowa obecna na ponad 12 rynkach, oferująca nowoczesne produkty z zakresu Digital Consumer Finance poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Manual Identification Expert.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Realizacja zadań ukierunkowanych na weryfikację wniosków pożyczkowych
    • Bieżąca analiza napływającej dokumentacji firm współpracujących
    • Kontrola procesu manualnej weryfikacji
    • Proponowanie usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności i uszczelnienia procesów
    • Ograniczanie ryzyka finansowego w przedsiębiorstwie poprzez odrzucenie wniosków niespełniających kryteriów firmy
    • Tworzenie raportów z wynikami procesu
    • Udzielanie informacji oraz edukowanie współpracowników na temat sposobu przeprowadzania procesu manualnej weryfikacji

    Poszukujemy kandydatki/kandydata:

    • Z rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku lub dwuletnim doświadczeniem w pracy związanej z budowaniem procesu w branży Fintech
    • Samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań
    • Nastawienia na realizację celów ilościowych i jakościowych
    • Kandydata dynamicznego, z przedsiębiorczym podejściem do życia i zagadnień biznesowych
    • Zaangażowania oraz wysokiego stopnia motywacji
    • Biegła znajomość j. angielskiego
    • Znajomości obsługi Microsoft Excel
    • Zainteresowania zagadnieniami sektora Fintech

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat (8h dziennie)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Pracę związana z innowacjami produktowymi i nowoczesnymi technologiami
    • Pełną realizację własnych kreatywnych pomysłów
    • Zrealizowane cele indywidualne i grupowe
    • Atmosferę startupową

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.