Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manual Software Tester

VOICELAB.AI sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych

  • Przygotowywanie, utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego

  • Tworzenie planów i przypadków testowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków (sprawne radzenie sobie z nowymi zagadnieniami/problemami)

  • Zrozumienie technologii webowych: protokół HTTP, HTML, CSS, API, JSON

  • Znajomość języka angielskiego pod kątem słownictwa branżowego i dokumentacji

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w Golang, JavaScript lub innym języku

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów i umiejętność pisania testów automatycznych

  • Znajomość przeglądarkowych narzędzi deweloperskich

  • Znajomość zasad UX i UI

To oferujemy

  • Zdobywanie wiedzy deweloperskiej od doświadczonych ekspertów

  • Atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju

  • Praca w środowisku szybko rozwijającego się startupu technologicznego

O nas

VoiceLab to firma technologiczna z Gdańska, pracująca nad automatycznym rozpoznawaniem mowy (ASR) i rozumieniem języka naturalnego (NLU). Nasz zespół wysokiej klasy specjalistów pracuje nad udoskonalaniem automatycznego rozpoznawania mowy w wielu językach, pracujemy na danych akustycznych i na bardzo dużych zbiorach tekstów. Z wykorzystaniem uczenia maszynowego głównie głębokich sieci neuronowych, bardzo dużej ilości danych, dużej ilości sprzętu (wiele wydajnych serwerów, ponad 40 kart GPU, HPC) budujemy duże modele akustyczne, modele języka i słowniki w wielu językach ciągle dążąc do poprawy jakości rozpoznania. Na bazie naszych technologii powstaje szereg ciekawych produktów, głównie w modelu SaaS, do automatycznego rozpoznawania mowy, automatyzacji procesów, Conversational Intelligence, voicebotów a nawet offlineowych rozwiązań dla inteligentnych domów - wszędzie tam, gdzie rozpoznawania i rozumienie mowy ma zastosowanie nasza technologia jest wykorzystywana. Rozwiązania VoiceLab są wykorzystywane przez tysiące osób.