Oferta pracy

Manual Tester

LINK Mobility Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Toszecka 101, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LINK Mobility Poland Sp. z o.o.

Toszecka 101

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należało weryfikowanie działań oraz wprowadzanych zmian na platformie SMSAPI, tworzenie scenariuszy testowych, weryfikacja zgłoszonych błędów oraz ich raportowanie we współpracy z doświadczonym zespołem developerów.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu testów manualnych

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji

  • Znajomość REST API

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Analityczne myślenie

  • Swoboda komunikacji oraz pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia

  • Możliwości rozwoju

  • Hybrydowy model pracy

  • Świetny zespół i wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Work life balance i hybrydowy model pracy

  • Pakiet benefitów

@LINK Mobility we live by three core values that drive our business and people: United, Dedicated and Enthusiastic. When working for @LINK, you appreciate diversity, cross-border collaboration and solving complex challenges in a high growth environment. Our people are knowledgeable, curious and agile team players who strive to consistently deliver the best mobile messaging solutions for our customers.

Przewiń do profilu firmy