Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manual Tester

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
    DOŚWIADCZONY TESTER MANUALNY (+ możliwości automatyzacji)

    POWIĘKSZAMY ZESPÓŁ W NAJLEPSZYM PROJEKCIE!

    Masz minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu manualnym?
    Chcesz pracować nad testami software`u bezpośrednio u producenta?
    Chcesz zacząć pracę w firmie będącej w TOP 3 swojej branży na świecie, w ścisłym centrum Warszawy?

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: WawTESTMANUAL
    Wynagrodzenie:8 - 10 tys. zł

    OPIS STANOWISKA:

    Poszukujemy doświadczonych testerów manualnych, do rozwoju zespołu w projekcie na potrzeby wewnętrzne firmy - producenta oprogramowania.

    Praca to przede wszystkim:

    - testy funkcjonalne, regresyjne, stress testy + automatyzacja z użyciem JS

    - używanie Jira, Confluence, Test Complete, rQM

    - prestiżowa marka i wyjątkowa kultura pracy,

    - praca w ścisłym centrum Warszawy

    WYMAGANIA:

    - minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne

    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

    - chęć rozwoju przy najbardziej znaczącym projekcie topowej firmy,

    OFERUJEMY:

    - umowę o pracę,

    - pensję zależną od doświadczenia (7-13 tys. PLN) i stałe podwyżki,

    - ogromny kaliber realizowanych projektów,

    - bogaty pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane NAJLEPSZYM STANOWISKIEM TESTERA MANUALNEGO prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom