Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manualny Tester Aplikacji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nasze benefity
    Otwarty i pozytywny zespół profesjonalistów
    Biuro tuż przy Galerii Bałtyckiej
    Elastyczne godziny pracy
    Prywatna opieka medyczna
    Karta Multisport

    Kluby sportowe: górski, rowerowy i żeglarski
    Owocowe wtorki
    Gry i konkursy z nagrodami dla pracowników
    Zniżka na produkty Wolters Kluwer Polska
    Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju

    Główne zadania:

    • Weryfikowanie poprawności działania aplikacji na podstawie wymagań i scenariuszy testowych;
    • Samodzielna analiza i kompletowanie przypadków testowych;
    • Proponowanie zmian w produkcie - masz realny wpływ na produkt;
    • Współpraca z programistami i analitykami.

    Wymagania:

    • Masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
    • Lubisz ulepszać i szukać, masz dużo pomysłów, wyznaczasz sobie cele, potrafisz sam(a) zorganizować sobie pracę;
    • Jesteś otwarty(a) na ludzi, nie masz uprzedzeń, masz poczucie humoru;
    • Potrafisz się dogadać z każdym, potrafisz mówić i słuchać, masz swoje zdanie - ale nie wstydzisz się pytać;
    • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, zawsze interesowało Cię "jak to działa";
    • Lubisz znajdować błędy, cierpliwie szukasz rozwiązań;
    • Mile widziana wiedza z finansów, rachunkowości lub prawa;
    • Mile widziany Certyfikat ISTQB.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie/kontrakt;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju własnych umiejętności;
    • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i doświadczonym zespole;
    • Dostęp do biblioteki wydawnictwa Wolters Kluwer (w wersji mobilnej i papierowej);
    • Owoce w każdy wtorek i wiele ciekawych wydarzeń w firmie;
    • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów.