Manufacturing Supervisor - Kierownik Produkcji w Centrum Technicznym

Lear Corporation EngineeringO firmie

Lear Corporation Engineering

109

Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie operacyjne nadzorowanymi obszarami produkcji narzędzi oraz struktur prototypowych siedzeń;

  • Nadzór nad podległym Zespołem (ok. 30 osób), a w szczególności: przestrzeganie prawa pracy, przyjętych regulaminów i kodeksów, zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy (normy BHP i ppoż.), planowanie potrzeb rozwojowych, rekrutacyjnych i zmian organizacyjnych;

  • Koordynowanie produkcji narzędzi oraz siedzeń w fazie produkcyjnej, włącznie z kontaktami z jednostkami zewnętrznymi;

  • Zapewnianie realizacji produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi,

  • Inicjowanie ulepszeń i usprawnień procesów;

  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych;

  • Realizacja celów zdefiniowanych we wskaźnikach Działu;

  • Dokonywanie rozliczeń zleceń produkcyjnych w oparciu o używany system MRP;

  • Współpraca w opracowywaniu kart technologicznych, dokumentacji stanowiskowych oraz dotyczących parku maszynowego (przy wsparciu Działu Inżynierii, BHP oraz Jakości);

  • Nadzorowanie utrzymania instrukcji pracy procesowych i maszyn;

  • Dbałość o utrzymania prawidłowych parametrów technologicznych;

  • Nadzorowanie utrzymania parku maszynowego;

  • Utrzymywania porządku i standaryzacji (5S) w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze produkcji lub utrzymania narzędzi oraz procesów zrobotyzowanych (mile widziane w branży automotive);

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum kilkunastoosobowym);

  • Znajomość procesów spawania, obróbki ubytkowej i montażu;

  • Podstawowa wiedza z utrzymania parku maszynowego (TPM);

  • Znajomość wymagań branży automotive;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz biegła języka polskiego;

  • Biegłość w obsłudze MS-Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

  • Prawo jazy kat. B;

  • Umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne;

  • Umiejętność wyznaczania celów i skutecznego zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 23 lat na polskim rynku;

  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie;

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety;

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%);

  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR);

  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia absencyjna, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe.

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 174.000 pracowników w 38 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od 23 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 10.000 pracowników. Centrum techniczne w Legnicy powstało w 2014 roku. Dostarcza struktury nowej generacji, które pomagają spełnić cele ograniczenia masy i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Profil działalności koncentruje się na walidacji konceptu produkcyjnego podczas produkcji jednostkowej i małoseryjnej prototypów metalowych struktur do siedzeń samochodowych.

Przewiń do profilu firmy