Oferta pracy

Manufacturing Technology Manager (Lider Zespołu Inżynierii)

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Medicalgorithmics S.A.

Marynarki Polskiej 100

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z interesariuszami zespołu w celu dobrego zrozumienia potrzeb i wypracowania najlepszych rozwiązań

  • Koordynowanie zadań związanych z wdrożeniem elektronicznych wyrobów medycznych do masowej produkcji i ich utrzymaniem (DFM/NPI/ECO)

  • Analizowanie możliwości rozwoju i prowadzenie projektów doskonalących dla procesów produkcyjnych i procesów operacyjnych wspierających wytwarzanie produktów

  • Koordynowanie zadań związanych z definiowaniem i wdrażaniem nowych technologii (maszyny, dedykowane narzędzia produkcyjne i systemy testowe)

  • Dbanie o rozwój kompetencji zespołu, aby mógł samodzielnie realizować zadania, za które jest odpowiedzialny

  • Doskonalenie procedur oraz zapewnienie ich przestrzegania

  • Zapewnianie sprawności i dostępności szeroko pojętej infrastruktury (produkcyjnej oraz firmy) w tym nadzór nad wyposażeniem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w koordynacji zadań z dziedziny inżynierii procesu i produkcji

  • Znajomość zagadnień technicznych z branży elektronicznej lub pokrewnej (świadomie nie zawężamy wymagań, ale przede wszystkim szukamy osoby z dziedziny inżynieryjnej, kogoś kto pracował z elektroniką)

  • Umiejętność budowania i rozwijania zespołu specjalistów

  • Samodzielność, proaktywność i umiejętność podejmowania decyzji opartych na wiedzy

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean

  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem

  • Zdolności przywódcze – umiejętność bycia liderem bez wykorzystywania i odwoływania się do władzy formalnej

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w samozarządzającym się zespole

  • Wiedza z zakresu norm zarządzania jakością (ISO 13485, 27001)

  • Znajomość systemu Sage ERP X3 lub innego systemu ERP

  • Znajomość systemów MES, CMMS

To oferujemy

  • Umowę o pracę: pierwszą na okres 6 miesięcy, drugą na czas nieokreślony

  • Pracę w firmie skupionej na produktach, które mają służyć zdrowiu ludzi

  • Pracę w środowisku, w którym ceni się umiejętności, wiedzę i indywidualny charakter każdej osoby

  • Możliwość doświadczenia pracy w firmie, gdzie cała organizacja przyjęła model [email protected]

  • Elastyczne godziny pracy + pracę zdalną wymienną z stacjonarną w zależności od charakteru bieżących zadań

  • Benefity: możliwość przystąpienia do pakietu opieki medycznej, prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt, kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników