Oferta pracy

Market/Business Development Manager

BVS Industrie-Elektronik GmbH

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i wdrożenie strategii wejścia na rynek po przeprowadzeniu analiz rynkowych;

  • rozbudowa sieci dystrybucyjnych i rozszerzanie bazy klientów

  • Identyfikowanie, rozumienie, analizowanie i objaśnianie nowych rynków, segmentów klienta, szans i potencjałów;

  • obserwowanie konkurentów, kształtowanie cen i pozycjonowanie BVS;

  • ocena rachunków ekonomiczności i analiz jakościowych;

  • samodzielne planowanie i przygotowywanie procesów biznesowych i propozycji optymalizacji i ich planowane wdrażanie;

  • zarządzanie ryzykiem w połączeniu z monitorowaniem i raportowaniem;

  • przygotowywanie analiz i prezentacji oraz terminowa dostawa wyników do kierownictwa dystrybucji i kierownictwa firmy;

  • aktywny udział w targach przemysłowych w celu poznania rozwoju branży, występujących potrzeb i nisz rynkowych

Nasze wymagania

Masz żyłkę do sprzedaży w połączeniu z umiejętnością prowadzenia negocjacji, korzystasz z wykształcenia handlowego w połączeniu z zapleczem technicznym? Dodatkową korzyścią jest doświadczenie z elektroniką automatyzacyjną lub usługami technicznymi dostosowanymi do potrzeb. Możesz udokumentować wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresach strategii marketingowej i rozwoju rynku / segmentu handlowego. Dla zapewnienia przyjaznej i zrozumiałej komunikacji swobodnie posługujesz się językiem niemieckim w mowie i piśmie, a także językiem polskim na poziomie języka ojczystego.

Oprócz tego cechują Cię:

- praca zorientowana na klienta w połączeniu z gotowością odbywania częstych podróży i dobrą prezencją;

- zaawansowane zdolności organizacyjne, komunikacyjne i prezentacyjne;

- rozszerzone kompetencje w zakresie zarządzania projektami;

- myślenie wielopłaszczyznowe, strukturalny i solidny styl pracy, siła przebicia i dyplomacja.

Jeśli jesteś osobą aktywną, uważną i wysoko zmotywowaną, korzystasz z produktów Microsoft Office i modułów ERP i CRM, aplikuj jeszcze dzisiaj!

To oferujemy

  • nasze wynagrodzenia są dostosowane do wyników;

  • rozmaite benefity pracownicze i korporacyjne;

  • wydajny zespół dystrybucyjny w centrali czeka na Ciebie

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem z rodzinnym klimatem: przekonaj się sam, rzuć okiem na Instagram lub Facebook.

Oferujemy intensywną fazę wdrożeniową w naszej centrali (rotacja działowa, szkolenia)

Różne możliwości rozwoju zawodowego (wewnętrzne i zewnętrzne)

Zróżnicowane i interesujące projekty

Przewiń do profilu firmy